Mun mahaan sattuu. Söin vahingossa vanhentunutta ruokaa.

Aiheet

Mun mahaan sattuu. Söin vahingossa vanhentunutta ruokaa.

Harmillinen juttu, että suhun sattuu. Toivottavasti tähän mennessä sun oireet ovat jo menneet ohi. Tärkein ja ensisijainen hoitomuoto on nesteytys.

Ole yhteydessä terveydenhuoltoon mikäli olosi pahenee. En ole terveydenhuoltoalan ammattilainen, joten en pysty neuvomaan sinua tarkemmin.

Terveyskylän sivulla on kattavaa tietoa ruokamyrkytyksestä, suosittelen sua lukemaan sieltä syventävämmin aiheesta.

Terkuin,
Minna


Sinun antama palaute on meille hyödyllistä. Kerro mitä mieltä olit vastauksesta. 

Edellinen Harrastin mun exän kanssa eroseksiä ja sit myöhemmin panin mun sugardaddyä mut mun exällä oli HIV ja nyt siis sillä mun panollakin on HIV ja se ei haluu enää maksaa mulle voinkohan haastaa sen exän jotenkin oikeuteen koska se antoi mulle sukupuolitaudin.
Seuraava Otin jälkiehkäisyn ja laitoin sen mun alapäästä sisään mut tajusin äsken et se pitää varmaan syödä se kapseli, mut toimiiko se jälkiehkäisy silti vaikka meni väärästä reiästä.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *